Baby Shower Organizasyon ve Bebek Doğum Odası Süsleme

Baby Shower Organizasyonu Partilerinizi ister doğum öncesi, isterseniz doğum sonrası evde yada hastane odasında yapabilirsiniz veya bebeğiniz için mevlüt okutabilirsiniz. Bu özel gününüzde arkadaşlarınız ,aile büyükleriniz hediyeleriyle sizi ziyarete geldiklerinde siz de onları güzel bir sunumla ağırlayın ve hediyelerinizi verin. Bu güzel gününüzü isteklerinize göre bir tema çerçevesinde özenle hazırlıyoruz.

Bebeğinizin partisinde ismini yazabileceğimiz çerçevelerimizi kapı, masa süsü veya sadece iğnelik olarak kullanabilirsiniz.
Askıdaki mini ceket, tulum ve elbise magnetleri misafirlerinize hediye olarak verebilirsiniz. İçlerine şekerler , lavanta veya dilediğiniz ürünü keseyle veya tülle yerleştirebiliriz.
Fotoğraflarını gördüğünüz mor çiçeklerle süslü baby shower için kullanabileceğiniz ürünleri istediğiniz renkte çiçeklerle yada karşılıklı belirleyeceğimiz şekilde temanıza uygun çalışabiliriz.

Sayfamızdaki cupcake ve kurabiyeler ve size özel yapılacak tüm basılı kağıt ürünler yine temanıza uygun hazırlanacaktır.

Güncel partiler ve parti hediyelikleri için instagram sayfamızdan bizi takip ediniz.

baby shower organizasyon baby shower organizasyon baby shower organizasyon baby shower organizasyon baby shower organizasyon örgü bebek şekeri şeker hamurlu kurabiye Örgü Bebek Şekeri baby shower organizasyon babay shower organizasyon baby shower organizasyon baby shower organizasyon şeker hamurlu kurabiye şeker hamurlu kurabiye Şeker Hamurlu Kurabiye Şeker Hamurlu Kurabiye Şeker Hamurlu Kurabiye Şeker Hamurlu Kurabiye cupcake cupcake İsimlik İğnelik İsimlik İğnelik Kapı Süsü Anı Defteri Ani defteri ve kuş tüyü kalem Ani defteri Kapı Süsü Kapı Süsü Lohusa Terliği Lohusa Terliği Lohusa Anne Tacı Lohusa Bebek Tacı Baby Shower Organizasyon Baby Shower Organizasyon Baby Shower Organizasyon