My Smart Parties
My Smart PartiesİletişimMy Smart PartiesInstagramMy Smart PartiesFacebookMy Smart PartiesTwitterMy Smart PartiesYou TubeMy Smart PartiesPinterestMy Smart PartiesBlogMy Smart Parties

Kız Bebek Anı Kartları

Kız Bebek Standart Anı Kartlarımız aylık kartlardan ve bebeğinizin ilk 1 sene yaşadıklarıyla ilgili ilklerinin kartlarından oluşmaktadır. Her bir kartta ayrı desen ve yazı vardır. "Ben .... İşte Benim Hikayem" Kartını da doğum kartı gibi düzenliyoruz; bebeğinizin isminizi ve doğum bilgilerini (tarih, saat, kilo, boy) yazıyoruz. Eğer bebeğiniz doğmadıysa bilgilerin karşılarını boş bırakıyoruz, siz bebeğiniz doğunca bilgilerini yazıyorsunuz. Bebek Anı Kartlarımızı 24 adet,32 adet veya 40 adet sipariş edebilirsiniz. Ücret ve diğer detaylar için mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Bebek Anı Kartlarınızın arkası boş olup not alabilirsiniz veya bebeğinizin fotoğrafını yapıştırabilirsiniz. İsterseniz size özel karton çanta da sipariş edebilir, kartlarınızı karton çantanızda saklayabilirsiniz.

Standart Kartlarımız dışında size özel temada bebek anı kartları da hazırlayabiliriz. İsimli Gold Puantiye Tema ve Gold Puantiye Tema Bebek Anı Kartlarımızı da Standart Erkek ve Kız Temalarımızdaki yazılarla çalıştık. Yeni Temalarımızı sayfalarında ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz.

Kişiye özel hazırlanan kız bebek anı kartlarımız için mail veya sosyal medya yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ürünleriniz en kısa sürede hazırlanacak ve kargo ile size gönderilecektir.

Bebek Anı Kartları Bebek Aylık Anı Kartları Bebek Aylık Anı Kartları Bebek Aylık Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Bebek Anı Kartları Anı Kartları Anı Kartları Anı Kartları Anı Kartları Anı Kartları Anı Kartları