Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Gecesi Organizasyonları sayfamıza hoşgeldiniz. Kına Geceleri düğün öncesinde yapılan eskiden beri süren geleneklerimizdendir. Kına yakılınca çiftlerin bir ömür boyu mutlu olacağına inanılır. Kına Gecesi'nde geline ve nedimelerine elbisesine uygun renkte taçlar ve bileklikler hazırlıyoruz. Melek tacı, tüllü duvaklı taçları, tefler ve zilleri, tepsileri çiçeklerle süslüyoruz. Bu sayfadaki melek tacımızın çiçekleri organzeden ve satenden elde hazırlanmıştır. Çiçekler ister elde hazırlansın ister kuru veya kumaş hazır çiçek kullanılsın, ürünleriniz temanıza göre en uygun maliyetlerle yapılır. Gelen konuklarınıza ayna, oje, kuruyemişler gibi klasik hediyeler hazırlayabileceğimiz gibi lavanta veya sabun keseleri, içinde kına olan kına bebekleri, kokulu dekoratif sabunlar, mumlar veya kokulu taşlar hazırlayabiliriz. Büfeniz temanıza göre değişik objelerle kına eğlencesi için hazırladığımız süslenir. Çiçek topları bu amaçla kullanılabileceği gibi değişik renkte çiçeklerle, farklı boyut saksı ve vazolarla yapılarak evinizde dekoratif amaçla da kullanılır.
Günümüzde Amerika'da Bridal Shower olarak bilinen evlilik öncesi aile, akraba ve arkadaşlarla kutlanılan parti de yapılmaya başlanmıştır.Ayrıca Bachelorette Party denilen Bekarlığa Veda Partisi'nde düğün öncesi gelin veya damat sadece arkadaşlarıyla bir araya gelip kutlama yaparlar. Bazen bu partiler ile Kına Gecesi birleştirilir. Nişan davetinizdeki gibi temanıza uygun davetiyeleriniz, kapı giriş panonuz veya kapı süsünüz, çerçeveniz, kürdan süsleriniz, yiyecek ve içecek etiketleriniz, konuşma balonlarınız, hediyeleriniz hazırlanır ve bu güzel günde size sadece eğlenmek kalır.
İlk kınamız ve kına ürünlerimiz bu sayfamızda yer almaktadır. Ürünlerimiz bu kadarla sınırlı değildir, sizin istediğiniz ürünleri de size özel en güzel şekilde üretiriz. İkinci kınamızın ayrıntıları Deniz konseptli kına gecesi sayfasından inceleyebilirsiniz. Bu kınamızı mavi renkte deniz temalı düşündük ama kırmızıdan da vazgeçmedik. Farklı renklerde de kına organizasyonu hazırlayabiliriz. Siz de size özel temalı bir kına gecesi istiyorsanız bu güzel gününüzü en güzel şekilde hazırlayalım.

İnstagram sayfamızda güncel ürünlerimiz ve partilerimiz yer almaktadır.

kına gecesikına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon