Kına Gecesi Organizasyonu

Deniz Temalı Kına Gecesi Organizasyonu ile karşınızdayız. Sevgili Deniz kına gecesini nedimeleri, arkadaşları, akrabaları, komşuları ve diğer konuklarıyla birlikte kutladı. Deniz'in kına gecesini hem geleneksel bir gece, hem de modern bir bridal shower olarak düşündük.

Kına gecesinden önce temaya uygun hazırladığımız davetiyeler misafirlere gönderildi. Kına gecesi için kırmızı güllerle ve dantellerle el mumları, el gülleri, kına tepsisi, geline ve nedimelerine kına taçları hazırladık. Temamız deniz olduğu için misafirlerimiz için mavi keseler içinde deniz yıldızı kokulu taşlar, külahlarla kuruyemişler, yiyecek ve içecekler hazırladık, kapı girişini temamıza uygun mavi-beyaz can simidi ve tüllerle, iç kısmı pompomlarla süsledik, giriş panosu, bardak, kadeh, kuruyemiş kutuları, keseler için etiketler tasarladık. Mavi- beyaz teflerimizi dantellerle süsledik. Bahçede konuklarımızın geçtiği yolları mumlarla ışıklandırdık. Yiyecek içecekler,tabak,bardak ve kadehler parti masasında, konuklarımıza vereceğimiz hediyelik kokulu taşlar, kuruyemişler, nedime taçları ve tefleri parti büfesinde yerlerini aldı. Deniz'in kına gecesi konuklar tarafından çok beğenildi.

Siz de kına gecenizin daima hatırlanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve hayalinizdeki kına gecenizi en güzel şekilde gerçekleştirelim.

Güncel partiler ve parti hediyelikleri için instagram sayfamızdan bizi takip ediniz.

kına gecesi kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyon kına gecesi davetiyeleri dekoratif can simidi kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyonu kına gecesi karşılama panosu kına gecesi karşılama panosu deniz temalı parti deniz temalı parti dekoratif mum kına gecesi kına gecesi kına gecesi kına gecesi deniz temalı parti deniz temalı parti kına gecesi süsleri deniz temalı parti deniz temalı parti kına gecesi kına gecesi karşılama panosu deniz yıldızı kokulu taş kına gecesi hediyelikleri kına gecesi hediyelikleri kına gecesi hediyelikleri kına gecesi hediyelikleri kına gecesi hediyelikleri parti hediyelikleri parti hediyelikleri parti hediyelikleri parti hediyelikleri kına kuruyemiş paketleri parti hediyelikleri kına gecesi kına gecesi hediyelikleri kına gecesi kına gecesi kına gecesi kına gecesi kına gecesi parti büfesi parti büfesi parti büfesi parti büfesi kına gecesi kına gecesi kına gecesi kına gecesi kına gecesi  kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyonu kına tefleri kına tefleri kına gecesi kına tacı kına tacı nedime tacı kına taçları kına gecesi kına gecesi kına taçları kına tacı Kına Tacı kına taçları kına tacı kına tacı kına tacı kına tepsisi Kına Tepsisi kına tepsisi kına el gülleri kına el gülleri kına el gülü kına el gülü Kına El Gülü kına el gülü kına el mumu kına el mumu kına el mumları kına gecesi süsleri kına gecesi kına gecesi kına gecesi organizasyon kına gecesi organizasyonu kına gecesi organizasyon düğün araba süsleri Düğün Araba Süsleri
... Söz ve nişan organizasyonlarınız için ... Lütfen iletişim sayfasından bize ulaşın ...