Söz Organizasyonu

Söz evliliğe ilk adım atışınızdır. Bazen isteme ve söz töreni birlikte yapılır. Hayat boyu hatırlayacağınız bu özel günde biz de heyacanınıza ortak olmak ve biraz da olsa yardımcı olmak isteriz. Size özel sadece sizin istediğiniz ürünlerle güzel bir büfe hazırlanabilir, eğlenceleriniz için tefler, sizin ve nedimelerinizin saçlarına taçlar ve bileklikler, yiyecekleriniz için kürdan süsleri, fotoğraf için çerçeve, kapı giriş süsleri, panolar, konuşma balonları, davetiyeleriniz, hediye kutularınız ve basılı düşündüğünüz her şey temanıza uygun hazırlanır. Şık söz tepsiniz, makasınız, yüzük yükselticileri, hediyeleriniz de yine konuşularak isteğinize göre hazırlayacağımız ürünler arasındadır.

Nişan Organizasyonu

Nişan ister evde ister daha geniş bir salonda yapılsın yine en yakın akrabalar, arkadaşlar davet edilir. Nişanınızın temasına uygun bir davetiye hem sizin hem de davetliler için güzel bir anı olacaktır. Nişan Töreni'nde yüzükler özenle süslenmiş nişan yastığı veya nişan tepsisi üzerinde, kırmızı bir kurdeleyle bağlı olarak süslü bir makasla birlikte yer alır. Nişandaki yiyecekleriniz ve nişan pastanız için temanıza uygun kürdan süsleri ve yiyecek etiketleri nişanınızın size özel olmasını sağlar.Gelen misafirlerinize bu günü hatırlatan hediyeler verilir. Bu hediyeler ağaç şeklinde askılar üzerine veya süslü sepetler içine yerleştirilir.

Siz de size özel temalı bir söz veya nişan partisi düşünüyorsanız My Smart Parties bu güzel gününüzde yanınızda olacaktır.

nişan tepsisi söz tepsisi nişan yastığı söz organizasyon nişan organizasyon nişan organizasyon nişan organizasyon nişan organizasyon nişan organizasyon nişan organizasyon nişan organizasyon nişan organizasyon
... Söz ve nişan organizasyonlarınız için ... Lütfen iletişim sayfasından bize ulaşın ...