Bebek Şekeri Hırka | Kazak Magnet

Bebek şekeri ajurlu hırkalarımız çok beğenilmektedir. Yeni model düz hırkalarımız ve çizgili kazak magnetlerimiz de ürün kataloğumuza son zamanlarda eklediğimiz örgü ürünlerimizdendir. Bebek şekeri hırka ve kazak magnetlerimiz, baby shower, hastane bebek odası, mevlitler ve doğum günlerinde konuklarınıza verebileceğiniz çok şık ürünlerimiz arasındadır. Bebek şekeri hırka magnetlerimiz düz, ajurlu, yelek şeklinde olmak üzere 3 çeşittir. Bebek şekeri kazak magnetlerimizi çizgili olarak hazırladık ama düz renk olarak da hazırlayabiliriz. Hırka ve kazak magnetlerimiz istediğiniz renklerde, etiketleriyle ve madlen, çikolata dolgulu badem şekeri, lavanta ya da çay süslemeleriyle size özel hazırlıyoruz ve isterseniz kutuda da tercih edebilirsiniz. Magnet dışında anahtarlık olarak da hazırlayabiliriz. Ürünlerimiz size özel hazırlandığı için hazırlama süresini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Bununla birlikte sınırlı sayıda hazırlanmış ürünümüz de bulunmaktadır.

Kişiye özel hazırlanan Bebek Şekeri Hırka ve Kazak Hediyeliklerimiz için mail veya sosyal medya yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ürünleriniz en kısa sürede hazırlanacak ve kargo ile size gönderilecektir.

bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri kazak magnet bebek şekeri kazak magnet bebek şekeri kazak magnet bebek şekeri kazak magnet askılı bebek şekeri kazak magnet askılı bebek şekeri madlen çikolatalı kazak magnet bebek şekeri madlen çikolatalı kazak magnet bebek şekeri kazak magnet Kutuda bebek şekeri kazak magnet Kutuda bebek şekeri kazak magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri magnet bebek şekeri magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka beyaz bebek şekeri hırka beyaz bebek şekeri hırka beyaz bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka magnet bebek şekeri hırka beyaz bebek şekeri hırka camgöbeği bebek şekeri hırka pembe bebek şekeri hırka açık kahve bebek şekeri hırka lila bebek şekeri hırka mavi bebek şekeri kazak magnet bebek şekeri kazak magnet bebek şekeri kazak magnet bebek şekeri kazak magnet bebek şekeri kazak magnet bebek şekeri kazak magnet bebek şekeri kazak magnet bebek şekeri kazak magnet