Bebek Şekeri Patik Magnet

Bebek Şekeri Patikler Baby Shower, hastane bebek odası, mevlitler ve doğum günlerinde misafirlerinize hediye edebileceğiniz güzel bir anı olacaktır. Patikler istediğiniz renklerde, etiketleriyle ve çikolata dolgulu badem şekeri, lavanta, çay süslemeleriyle size özel hazırlanacaktır. Magnet dışında anahtarlık olarak da hazırlayabiliriz. Size özel hazırlandığı için hazırlama süresini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Bununla birlikte sınırlı sayıda hazırlanmış ürünümüz de bulunmaktadır.

Kişiye özel hazırlanan bebek şekeri patik hediyeliklerimiz için mail veya sosyal medya yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ürünleriniz en kısa sürede hazırlanacak ve kargo ile size gönderilecektir. Ürünleriniz en kısa sürede hazırlanacak ve kargo ile size gönderilecektir.

bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik bebek şekeri patik