Şans Bilekliği | Okul - Karne Hediyesi | Doğum Günü Hediyelik

Şans Bilekliği - Karne Hediyelikleri karnelerini alan çocuklarımız ve doğum günleri için tercih edilen hediyeliklerimizdendir. Bu güzel bileklikleri konuklarınıza kına gecesi, nikah, doğum günü gibi partilerinizde de hediye edebilirsiniz. Bu sayfada akrilik ve plastik obje çeşitlerimiz var ,istenirse diğer şans bilekliği sayfamızdaki metal objelerimiz ya da nazar boncuklu olarak da hazırlayabiliriz. Şans Bilekliklerimizi stoklarımız ölçüsünde istediğiniz objelerle ve temalı kartlarla hazırlıyoruz.

Kişiye özel hazırlanan Şans Bilekliği Hediyeliklerimiz için mail ve sosyal medya yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ürünleriniz en kısa sürede hazırlanacak ve kargo ile size gönderilecektir.

şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik şans bilekliği hediyelik