Minnie Mouse Temalı Doğum Günü Partisi

Minnie Temalı Partimizle karşınızdayız. Size özel süslerle ve Minnie Mouse temasına uygun çizdiğimiz duvar panoları, çerçeve, yiyecek kürdan süsleri ve cupcake kılıfları, duvar ve pasta bayrakları, kapı giriş panosu, yiyecek etiketleri, konuşma balonları ve aklınıza gelebilicek her türlü basılı ürünün çizimleri hazırlandı. Minnie Mouse Partisi istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve en güzel Minnie Partisi sizin olsun.

İlk Minnie Mouse Temalı Partimizi çok tatlı bir Minnie için yaptık. Beril ikinci yaşını evinde ailesi, akrabaları ve arkadaşları ile birlikte kutladı. Doğum Günü için kürdan süsleri, pasta çubuk kürdan süsü, pasta bayrakları (cake banner), duvar bayrakları, davetiyeler hazırladık, pompomlar ve balonlarla evini süsledik. Bu güzel günde Beril ve arkadaşları Minnie kıyafetleri giydiler ve çok eğlendiler.

Minnie Mouse ve Mickey Mouse Temalı Baby Shower'larınızı, hastane bebek odalarınızı, bebek mevlütlerinizi,diş buğdayı partilerinizi ve hediyeliklerinizi hazırlayabiliriz.

Güncel partiler ve parti hediyelikleri için instagram sayfamızdan bizi takip ediniz.

Mickey Mouse ve Minnie Mouse Parti'lerinde buluşmak üzere...

Minnie Mouse Partisi'nden görüntüler

minnie mouse temalı doğum günü minnie mouse doğum günü konsepti minnie doğum günü minnie mouse temalı doğum günü partisi minnie doğum günü konsepti minnie doğum günü partisi minnie mouse doğum günü minnie mouse doğum günü partisi minnie mouse konseptli doğum günü minnie mouse konseptli doğum günü partisi minnie mouse konsept minnie mouse konsept doğum günü partisi minnie mouse parti minnie mouse partisi minnie mouse 1 yaş partisi minnie mouse 1 yaş doğum günü minnie mouse baby shower minnie mouse 1 yaş partisi... Minnie Temalı Partimiz Hazır ... Minnie'yi seven tüm çocuklarımız için ... Lütfen iletişim sayfasından bize ulaşın ... Minnie Temalı Doğum Günü Partisi ...