My Smart Parties
My Smart PartiesİletişimMy Smart PartiesInstagramMy Smart PartiesFacebookMy Smart PartiesTwitterMy Smart PartiesYou TubeMy Smart PartiesPinterestMy Smart PartiesBlogMy Smart Parties

Çiçekli Vintage Prenses Temalı Doğum Günü Partisi Organizasyonu

Çiçekli Vintage Prenses Temalı Doğum Günü Partisi ile karşınızdayız. Prensesimiz Beren'in doğum günü için eflatun-mor tonlarda vintage bir tema seçtik. Temaya uygun olarak amerikan servisler, anı kartları, kapı panosu, duvar bannerı ve afişi, kürdan süsleri, pipet süsleri, peçete ve hediyelik etiketleri, dönkartlar, şato kuleleri, prenses arabası hazırladık.

Gelen misafirlere hediyelik olarak badem şekerli minik örgü bebek elbiseleri ve elbiselerin etiketlerini de teşekkür kartı şeklinde yaptık.

Partimiz için pasta, beze kulesi, şeker hamurlu kurabiyeler, cupcakeler ve değişik yiyecekler hazırladık.

Büfemizi ve masamızı temamıza uygun renkte tüllerle ve örtülerle süsledik, ortamı balonlarla ve ponponlarla neşelendirdik. Siz de Beren'in partisi gibi bir parti düşünüyorsanız bize ulaşın ve size de çok güzel bir parti hazırlayalım. Partinin ister tamamını, isterseniz de parti ürünlerinden bir kısmını sipariş edebilirsiniz.

Güncel partiler ve parti hediyelikleri için instagram sayfamızdan bizi takip ediniz.

çiçekli vintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günü anı kartları Anı Kartları kapı süsü elbise bebek şekeri elbise bebek şekeri elbise bebek şekeri kürdan süsleri kürdan süsleri kürdan süsleri parti balonları parti çubukları parti peçeteleri parti peçeteleri parti pipetleri vintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günüvintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günü afişi vintage prenses temalı afiş vintage prenses temalı doğum günü bannervintage prenses temalı doğum günü vintage prenses temalı doğum günü - şeker hamurlu kurabiye vintage prenses temalı doğum günü parti yiyecekleri vintage prenses temalı doğum günü parti yiyecekleri vintage prenses temalı doğum günü parti yiyecekleri vintage prenses temalı doğum günü cupcake